Toto je ukázková stránka.

Overview

Naše pravidla pro vrácení peněz a vrácení zboží trvají 30 dní. Pokud od nákupu uplynulo 30 dní, nemůžeme vám nabídnout vrácení peněz nebo výměnu.

Abyste mohli zboží vrátit, musí být nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi. Musí být také v původním obalu.

Některé druhy zboží jsou od vrácení osvobozeny. Zboží podléhající rychlé zkáze, jako jsou potraviny, květiny, noviny nebo časopisy, nelze vrátit. Nepřijímáme ani výrobky, které jsou intimním nebo hygienickým zbožím, nebezpečné materiály nebo hořlavé kapaliny či plyny.

Další nevratné položky:

  • Dárkové karty
  • Softwarové produkty ke stažení
  • Některé předměty pro zdraví a osobní hygienu

K dokončení vrácení zboží potřebujeme účtenku nebo doklad o nákupu.

Neposílejte prosím svůj nákup zpět výrobci.

V některých situacích jsou poskytovány pouze částečné náhrady:

  • Kniha se zjevnými známkami používání
  • CD, DVD, VHS kazety, software, videohry, kazety nebo vinylové desky, které byly otevřeny.
  • Jakékoli zboží, které není v původním stavu, je poškozené nebo mu chybí součástky z důvodů, které nebyly způsobeny naší chybou.
  • Jakékoli zboží, které je vráceno po více než 30 dnech od doručení.

Refunds

Po obdržení a kontrole vráceného zboží vám zašleme e-mail s oznámením, že jsme vrácené zboží obdrželi. Rovněž vás budeme informovat o schválení nebo zamítnutí vrácení peněz.

Pokud vám bude vrácení peněz schváleno, bude do určitého počtu dní automaticky připsáno na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby.

Late or missing refunds

Pokud jste dosud neobdrželi náhradu, zkontrolujte nejprve znovu svůj bankovní účet.

Poté se obraťte na společnost vydávající vaši kreditní kartu, může nějakou dobu trvat, než bude vrácení peněz oficiálně zaúčtováno.

Poté se obraťte na svou banku. Než je vrácení peněz zaúčtováno, často uplyne určitá doba na zpracování.

Pokud jste toto všechno udělali a dosud jste neobdrželi peníze zpět, kontaktujte nás prosím na {emailová adresa}.

Sale items

Vrátit lze pouze zboží za běžnou cenu. Výprodejové položky nelze vrátit.

Exchanges

Zboží vyměňujeme pouze v případě, že je vadné nebo poškozené. Pokud potřebujete zboží vyměnit za stejné, pošlete nám e-mail na adresu {emailová adresa} a zboží zašlete na adresu: Obraťte se na nás a zašlete nám zásilku na adresu: {fyzická adresa}.

Gifts

Pokud bylo zboží při nákupu označeno jako dárek a odesláno přímo vám, obdržíte kredit na hodnotu vráceného zboží. Po obdržení vráceného zboží vám bude zaslán dárkový certifikát.

Pokud zboží nebylo při nákupu označeno jako dárek nebo si dárce nechal objednávku zaslat sám, aby vám ji později předal, zašleme dárci peníze zpět a on se dozví o vašem vrácení.

Shipping returns

Chcete-li výrobek vrátit, zašlete jej na adresu: Vrácený produkt: {fyzická adresa}.

Náklady na dopravu při vrácení zboží si hradíte sami. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud vám budou vráceny peníze, budou vám z vrácených peněz odečteny náklady na zpětné zaslání.

V závislosti na místě, kde žijete, se může doba, za kterou se k vám vyměněný výrobek dostane, lišit.

Pokud vracíte dražší zboží, můžete zvážit využití sledovatelné přepravní služby nebo zakoupení pojištění přepravy. Nezaručujeme, že vrácené zboží obdržíme.

Need help?

V případě dotazů týkajících se vrácení peněz a vrácení zboží nás kontaktujte na adrese {email}.

Čo hľadáte?